fbpx

Догляд за вертикальними жалюзі

Вертикальні жалюзі - це практичний і стильний вид віконного декору, який дозволяє регулювати освітлення і створювати затишну атмосферу в приміщенні. Однак, щоб жалюзі служили довго і не втрачали свого зовнішнього вигляду, потрібно дбайливо доглядати за ними. У цій статті ми розкажемо, як правильно чистити і мити вертикальні жалюзі з різних матеріалів.

Як чистити вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як тканина, пластик, алюміній, дерево або бамбук. Залежно від матеріалу, способи чищення можуть відрізнятися.

 

Запис на безкоштовний замір

.
.

Контакти

    Адреса:
м. Київ, вул. Саксаганського, 110-б

    Локація GPS:
50.444595994949935, 30.497014972470495

   Email :
info@rolo.com.ua


    Телефон:
+38 (098) 555 2300

Ми пропонуємо широкий асортимент якісних жалюзі для всіх типів приміщень. Вся наша продукція відрізняється високою якістю виготовлення та відмінними експлуатаційними параметрами. Наші вироби, багато оснащені качестеною фурнітурою, та інноваційними рішеннями, такими як автоматизація та дистанційне керування, забезпечують тривалий комфорт використання. Коли справа доходить до жалюзі всіх видів, ми обслуговуємо як індивідуальних клієнтів, так і будівельні компанії, які очікують найвищих стандартів. Ми пропонуємо швидке виконання замовлення та професійні консультації щодо вибору найбільш ефективного рішення. Наші жалюзі та штори, що характеризуються високою якістю, легко вибирають клієнти, які шукають найкращі продукти для власного інтер'єру.