fbpx

Як вибрати захисні ролети (ролокасети)

 

Захисні ролети можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, де є вікна або двері. Вони забезпечують надійний захист від злодіїв, теплової та звукової ізоляції, а також захист від шуму та пилу.

Якщо хочете додаткової ізоляції, то краще обрати ролокасети з двома стінками .

Важливо також звернути увагу на якості матеріалу, товщину профілю, вид управління ролетами та бюджет .

Найбільш популярним профілем захисних ролет є пінонаповнення. Вони займають близько 70% ринку і дозволяють зробити базовий захист вікон та дверей .

Також, надамо додаткової інформації про види управління ролетами. Ручне управління - найпростіший і найбюджетніший спосіб управління. Електричне управління - дозволяє автоматизувати процес пуску і зупинки ролет .

Сподіваємось, ця інформація допоможе Вам зробити правильний вибір!

Запис на безкоштовний замір

.
.

Контакти

    Адреса:
м. Київ, вул. Саксаганського, 110-б

    Локація GPS:
50.444595994949935, 30.497014972470495

   Email :
info@rolo.com.ua


    Телефон:
+38 (098) 555 2300

Ми пропонуємо широкий асортимент якісних жалюзі для всіх типів приміщень. Вся наша продукція відрізняється високою якістю виготовлення та відмінними експлуатаційними параметрами. Наші вироби, багато оснащені качестеною фурнітурою, та інноваційними рішеннями, такими як автоматизація та дистанційне керування, забезпечують тривалий комфорт використання. Коли справа доходить до жалюзі всіх видів, ми обслуговуємо як індивідуальних клієнтів, так і будівельні компанії, які очікують найвищих стандартів. Ми пропонуємо швидке виконання замовлення та професійні консультації щодо вибору найбільш ефективного рішення. Наші жалюзі та штори, що характеризуються високою якістю, легко вибирають клієнти, які шукають найкращі продукти для власного інтер'єру.